روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

برای خرید از سایت نارفوم کالا ابتدا پس از انتخاب کالای مورد نظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان نارفوم کالا بوسیله پیامک و ایمیل، تاییدثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان نارفوم کالا در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

 

 

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی نارفوم کالا تماس بگیرید. (۸۸۵۲۱۴۱۴-۰۲۱)

اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف ۲۴ ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

 

 

آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در هنگام تحویل وجود دارد؟

فقط در شهر تهران امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا وجود دارد. این امکان فعلا برای سفارش های به مقصد شهرستان وجود ندارد.

 

 

از چه روش هایی برای پرداخت مبلغ کالای خریداری شده استفاده کنم؟

پرداخت از طریق درگاه های اینترنتی بانک ملت و سامان که با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه ی بانکی شتاب می توانید پرداخت خود را از این درگاه ها انجام دهید.

 

 

اگر پرداخت سفارشم مغایرت داشت به چه صورت اطلاع دهم؟

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی نارفوم کالا پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد. 

 

 

آیا امکان برگشت کالاهای خریداری شده وجود دارد؟

بله در صورت عدم رضایت از خرید می توانید نسبت به برگشت محصول خریداری شده اقدام کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه قوانین فروشگاه مراجعه نمایید.

 

 

در صورتی که محصول تحویل داده شده، دارای اشکال یا نقص باشد، چه کار کنم؟

اگر موقع تحویل، متوجه شوید که اشکال در بسته بندی محصول است، از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و موضوع را بلافاصله به واحد فروش اطلاع دهید.

در صورتی که پس از تحویل گرفتن و باز نمودن بسته بندی، متوجه اشکال شدید، تا ۲ روز کاری نسبت به عودت کالا به واحد فروش اقدام کنید.